Naši partneři

Na tomto místě si můžete vybrat z katalogu našich partnerů a dodavatelů a prostřednictvím naší firmy objednat veškeré typy výrobků a služeb.

De Dietrich
Dokonalý prostor pro prezentaci luxusních francouzských spotřebičů, ale také místo pro setkávání, předávání a sdílení informací
Schluter Systems Schlüter systems
Výroba a distribuce systémových doplňků obkladů a dlažeb, rohové profily pro obklad - Alu, mosaz, nerez, plast; ukončující a přech. profily dlažeb - Alu, mosaz, nerez; schodové hrany; dilatační profily, soubor ukončovacích profilů pro balkony a terasy, rohože izolační, rohože pro lepení obkladů na problematické podklady; systémová řešení novostaveb a sanací balkonů a teras, systémy podlahového vytápění s mimořádně nízkou tloušťkou skladby a rychlostí.
Stiebel Eltron Stiebel Eltron spol. s r.o.
Přístroje pro elektrický ohřev vody - bojlery, průtokové a zásobníkové ohřívače; akumulainí kamna, elektrické přímotopy; sušiče rukou; tepelná čerpadla a ventilační jednotky s rekuperací tepla STIEBEL ELTRON. Plynové kotle a ohřívače vody DE DIETRICH
Vaillant Vaillant spol. sr.o.
Dceřinná společnost německé firmy Vaillant GmbH. Plynové kotle závěsné, kondenzační, stacionární, přímotopné a nepřímotopné zásobníky TUV, průtokové ohřívače, regulační a solární techniku.
Korado KORADO a.s.
KORADO, a.s. je v současné době svým technologickým vybavením a organizačním uspořádáním nejmodernějším závodem na výrobu otopných těles v Evropě. Desková otopná tělesa RADIK v provedení KLASIK, VENTIL KOMPAKT, PLAN, MM a speciální otopná tělesa KORALUX - LINEAR, RONDO, TUBUS, PRISMA, provedení se středovým připojením, provedení chrom, provedení nerez.
Viessman Viessmann spol. s r.o.
Výrobce tepelné techniky pro domácnosti. Prodej plynových, kondenzačních, olejových kotlů a kotlů na pevná paliva, dále tepelných čerpadel, solárních kolektorů a zásobníkových ohřívačů.
Ravak Ravak a.s.
Největší výrobce sprchových koutů a van ve střední a východní Evropě. Mezi základní výrobní sortiment kromě sprchových koutů a sprchových vaniček dále patří akrylátové vany, hydromasážní vany a systémy, koupelnové radiátory.
Protherm Protherm spol. s r.o.
Výroba a prodej plynových kotlů s certifikací ISO 9001, elektrokotlů a příslušenství pro tato zařízení.
Dakon Dakon s.r.o.
Kotle na běžně používaná paliva. Kotle nástěnné plynové, stacionární, ocelové i litinové, speciální kondenzační. Stavebnicové kotelny, strojírenská výroba.
Viadrus ŽDB a.s., závod topenářské techniky VIADRUS
Výrobce litinových kotlů na plynná, pevná a kapalná paliva, ohřívačů vody, litinových radiátorů a OEM kotlových těles. Výroba komerčních odlitků z šedé litiny, oceli a neželezných kovů.
Atmos ATMOS - Cankař a syn
Rodinná česká firma a v současnosti jeden z největších evropských výrobců kotlů na tuhá paliva. Sortiment zahrnuje kotle na uhlí a dřevo, kotel na černé uhlí, kotle na pelety a kombinované kotle na dřevo, pelety, zemní plyn.
Jesy Jesy spol. s r.o.
Vývoj, projektování, výroba a instalace tepelných čerpadel, měřicí a regulační techniky pro vzduchotechniku a kotelny. Prodej a instalace zařízení pro klimatizaci.
Beam BEAM HR s.r.o.
Výhradní dovozce centrálních vysavačů BEAM - ELEKTROLUX pro byty, rodinné domy, penziony, sportovní centra, vozovny, garáže, komerční a průmyslové objekty - projekce, montáž, servis, poradenství.
Sot-Eko SOT-Eko s.r.o.
Vysavače Soteco pro byty, rodinné domy, kanceláře i průmyslové provozy. Vysavače Drain Vac pro vysávání mokrých nečistot a vody a jejich splachování do kanalizace. Projekce, montáž, servis, poradenství. Záruka 5 let. Dodávky na klíč - celá ČR.
Lipovica LIPOVICA trade s.r.o.
HLINÍKOVÉ RADIÁTORY LIPOVICA - typy Solar a Ekonomik - speciální slitina hliníku, vysokotlaký odlitek, dlouhá životnost, záruka 15 let. INTEGRACAD - profesionální výpočetní program pro projektanty TZB.
Jaga Jaga
Výrobce otopných těles JAGA-PLUS, TEMPO, MINI, IGUANA, ACCOLADE, ARISTOCRAT, TABOE, GEO, PANEL-PLUS, SANI RONDA, dekoračních ventilů a podpodlahových konvektorů.
Gabotherm Gabotherm
GABOTHERM - stěnové vytápění, podlahové vytápění, připojení otopných těles, rozvody vody, FRÖLING - nízkoteplotní, kondenzační a parní ocelové kotle, RAPIDO - nízkoteplotní stacionární litinové kotle.
Rehau Rehau s.r.o.
Trubkové podlahové a stěnové vytápění, vytápění a chlazení průmyslových, sportovních a administrativních objektů, domovní vodoinstalační systémy, systémy napojení otopných těles, průmyslové rozvody, dálkové rozvody tepla v zemi, HT-trubky, odhlučněná domovní kanalizace, okapy, odtahy spalin.
Minib Minib s.r.o.
Český výrobce podlahových topných konvektorů - FLOOR FAN COIL.
P.M.H. P.M.H. - Invest ∓ Trade spol. s r.o.
Výrobce sprchových koutů a WC-oddělovacích stěn značky PALME.
Kermi Kermi s.r.o.
Výrobce deskových otopných těles, dekorativních trubkových těles, koupelnových těles a sprchových koutů.
ISAN AMTEX Radiátory s.r.o.
Výrobce koupelnových designovaných radiátorů, článkových a lamelových radiátorů, podlahových konvektorů, nástěnných konvektorů a sušáků textilií značky ISAN.
Buderus BUDERUS tepelná technika, spol. s r.o.
Výrobce a dodavatel nástěnných kondenzačních a průtokových kotlů, stacionárních kotlů ve výkonech 4,8 - 19.200 kW. Palivo: zemní plyn, propan, extralehký topný olej a černé uhlí. Zásobníkové ohřívače TUV, regulační přístroje, solární systémy, tepelná čerpadla, kogenerační jednotky, otopná tělesa a široký výběr topenářského zboží.
Junkers Junkers
Plynové závěsné kotle, kondenzační kotle, plynové stacionární litinové kotle, plynové průtokové ohřívače, zásobníky TUV, regulace, solární systémy.
Laufen LAUFEN CZ s.r.o.
Výroba a prodej sanitární keramiky značek JIKA, LAUFEN a ROCA, koupelnového nábytku, doplňků DUX, van a vaniček.