voda plyn topení

CENTRÁLNÍ VYSAVAČE

Hlavním důvodem vedoucím k pořízení centrálního vysavače je, že na rozdíl od klasických přenosných vysavačů nevíří a nevyfukuje prach (i když přefiltrovaný) zpět do místnosti. V obytných částech domu nevzniká pří vysáváni žádný hluk a tak ostatní členové domácností nejsou rušeni. Odpadá neustálé přenášení vysavače z místnosti do místnosti. Několikanásobně větší sací výkon oproti klasickým vysavačům usnadní a urychlí váš úklid a samozřejmě váš dům stoupne touto instalací na hodnotě.

Srdcem celého systému je sací agregát, zpravidla umístěný v garáži, sklepě nebo jiné technické místnosti. Agregát je potrubním systémem propojen se zásuvkami, vhodně rozmístěnými v interiéru. Spouštění celého systému do chodu se provádí pouhým zasunutím vysávací hadice do libovolné zásuvky, která ovládána bezpečným napětím 24 V zapne vysávací agregát v technické místnosti.

Vysáté nečistoty jsou mocným proudem vzduchu svedeny přímo do pracovního kontejneru agregátu, o jehož stupni naplnění se lze průběžně přesvědčovat nahlédnutím do okénka agregátu.
Montujeme vysavače firem:

BEAM HR s.r.o. SOT-Eko s.r.o.


Ukázky agregátů:


© COPYRIGHT RAS-BEROUN 2007 - Design by MACDESIGN STUDIO